İngiliscədən tərcümədə ERP (Enterprise Resource Planning) Müəssisə Resurslarının İdarəolunması mənasını verir. ERP hesabatlara, satışlarıa, mal qalığına, layihələrin idarə olunmasına, risklərin dəyərləndirilməsinə vəs. kimi biznes proseslərinə vahid bazadan nəzarət etmək imkanı verən proqram təminatıdır.
ERP sistemi ənənəvi planlama metodlarına görə bir çox üstünlüklərə malikdir. Əsas üstünlükləri effektivliyin artırılması, məlumatların etibarlı müdafiəsi, proqnozlaşdırma imkanlarının geniş olması, əməliyyatların rahat aparılması və xərclərin azalmasıdır.
ERP sistemləri öz daxilində birdən çox modulu birləşdirən ümumi anlayışdır. Bura HRM, CRM, maliyyə menecmenti, istehsalat, anbar, satınalma vəs kimi modullar daxildir. Bu modullar müəssisənin fəaliyyət sahəsi, ehtiyac və tələblərinə uyğun olaraq müəyyən edilir.
“MACIS CONSULTING” MMC-nin təqdim etdiyi proqram təminatı biznes proseslərinizi avtomatlaşdıraraq sizi kağız işlərindən xilas edəcək. Bizim innovativ həllərimiz sayəsində siz istənilən vaxt və istənilən yerdə, biznes proseslərinizlə bağlı bütün məlumatları anında əldə edərək tez bir zamanda lazımi qərarqəbuletmə aktını reallaşdıra bilərsiniz.

Решения дляОдин вид из окна
ERP-системы дают возможность контролировать, управлять и контролировать ваши бизнес-процессы из единой точки благодаря современным технологическим возможностям.
Вакансии
https://www.macisconsulting.az/wp-content/uploads/2020/04/bgn-slider-blue-corner-left.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Наши сервисы
ERP-СИСТЕМЫ
УСТАНОВКА
В переводе с английского ERP (Enterprise Resource Planning) означает управление ресурсами предприятия. ERP включает в себя отчетность, продажи, инвентаризацию, управление проектами, оценку рисков и многое другое. это программное обеспечение, позволяющее контролировать бизнес-процессы из единой базы.
https://www.macisconsulting.az/wp-content/uploads/2022/12/xidmetler-kicik-shekil.jpeg
Система ERP имеет много преимуществ перед традиционными методами планирования. Основные преимущества — повышенная эффективность, надежная защита данных, широкие возможности прогнозирования, простота эксплуатации и снижение затрат.
ERP-системы — это общая концепция, объединяющая более одного модуля внутри себя. Включает в себя такие модули, как HRM, CRM, управление финансами, производством, складом, закупками и др. Эти модули определяются в соответствии со сферой деятельности предприятия, потребностями и требованиями.
Программное обеспечение ООО «МАСИС КОНСАЛТИНГ» автоматизирует ваши бизнес-процессы и избавит вас от бумажной волокиты. Благодаря нашим инновационным решениям вы сможете быстро принять необходимый акт принятия решения, получив всю информацию, связанную с вашими бизнес-процессами, в любое время и в любом месте.